Nemůžete vyplnit toto pole
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení

Morcilla Ibérica de Bellota 250g Ibedul

Autentická chuť španělského venkova.

Můžeme doručit do:
3.7.2026
Skladem
117 Kč

Tato prémiová sušená specialita Morcilla Ibérica de Bellota od renomované značky Bedul představuje skutečný klenot tradiční španělské gastronomie z Pyrenejského poloostrova. Její vůně vás okamžitě upoutá svou hlubokou, hřejivou a intenzivní uzenou stopou, ve které se mistrně prolínají tóny sladké mleté papriky pimentón, divokých bylinek a specifického nasládlého aroma, jež pochází z masa iberských prasat krmených žaludy.

Tento gurmánský zážitek nejlépe vynikne, když salám nakrájíte na tenké plátky a podáváte při pokojové teplotě spolu s křupavým venkovským chlebem zakápnutým olivovým olejem, zralými ovčími sýry nebo jako luxusní součást tradičních tapas.

K pití se k této výrazné lahůdce skvěle hodí plná a dobře strukturovaná červená vína, například vyzrálá Rioja či Ribera del Duero.

Poznejte autentickou chuť španělského venkova v každém soustu této jedinečné iberské speciality, která promění obyčejné pohoštění v nezapomenutelnou oslavu chutí.

  • Hmotnost: 250g
  • Výrobce: Hermanos Rodríguez Barbancho S.L.

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola